FANS: Wenger ven! Fanoušci chtěli projevit nespokojenost s trenérem, nepřálo jim počasí


18.03.2017 - 00:38:06

Fanouškům Arsenalu už patrně došla trpělivost s trenérem Wengerem, tak se rozhodli, že mu to dají jasně najevo. Matka příroda však byla proti

 

Co si budeme povídat, Kanonýrům chybí trofeje. Dva poháry pro vítěze FA Cupu z let 2014 a 2015 jsou sice fajn, ale jinak se na poličku slávy už pěknou řádku let akorát práší.

Kritika se často snáší na dlouholetého kouče Arsena Wengera. Vlastně už by to snad ani nebyla ta pravá sezóna Arsenalu, aby si fanoušci nestěžovali. Zkušený stratég však ve své pozici rok co rok odolává.

Podívejte se a přečtěte si také

TRENÉŘI: Arsenal má Wengera. Dalších 5 elitních klubů EPL zatím protočilo 42 koučů

Nyní však vytáhli příznivci Kanonýrů do boje s novou zbraní. Plán zněl následovně:  Při sobotním utkání proti West Bromu přeletí nad stadionem letadlo s obřím poutačem nadepsaným: „Pryč s Wengerem: Žádný nový kontrakt.“

K dosažení cíle dokonce vznikla kampaň, s jejíž pomocí fanoušci vybrali dva a půl tisíce liber. Tyto peníze měly vystačit na pronájem letadla, natištění poutače a výrobu plakátů a balónků přímo do hlediště.

No zkrátka, měli to chlapci parádně promyšlené, to se musí nechat. S čím ale pravděpodobně nepočítali, byly špatné povětrnostní podmínky, které prolet letadla nad stadionem neumožní. Doslova k vzteku.

Protestovat se nebude. Tedy alespoň ne zítra. Fanoušci se však nevzdávají a doufají, že letecká show proběhne 2. dubna v zápase proti Manchesteru City.

Podívejte se a přečtěte si také

FANS: 14 000 Chilanů slíbilo účast na pochodu proti přestupu Alexise. Dorazilo jich 5

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře