HRÁČI: Proč Messi po každém gólu líbá svoji ruku a ukazuje k nebi? Dojemné tajemství


30.12.2016 - 15:20:43

Téměř každý týden můžete v televizi sledovat, jak si políbí prsty na pravé ruce a s vážným výrazem se podívá s rukama nahoře k nebi. 

 

Messi dává góly hodně často, jeho oslavy jsou všem na očích. Proč posílá pozdrav do nebe? Souvisí to s jeho silnou vazbou na svoji rodinu. Argentinec má ke svým příbuzným výjimečné pevné pouto. Přispívá tomu jeho uzavřená povaha. Leo si k sobě téměř nikoho pouští.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: Gomez málem zlomil nohu svému čtyřletému synkovi. Tohle mohlo skončit špatně

Pokud byste náhodou Messiho potkali někde na pláži, hned by vám bylo jasné, jak moc je pro něj rodina důležitá. Jeho pravou lopatku zdobí tetování s portrétem maminky. Má k ní výjimečný vztah. Před pár lety musel platit pokutu, když při ligovém zápase ukázal triko pod dresem, kde bylo blahopřání k jejím narozeninám.

Symbolicky na den otců si Messi nechal vytetovat na své levé lýtko jméno svého prvorozeného syna Thiaga a jeho malé ručičky.

Před pár lety objasnil, proč slaví góly známý gestem s rukama zdviženýma k nebi. „Věnuji své góly babičce. Stýská se mi po ní. Vzala mě poprvé na fotbal, ale nemůže vidět, jak daleko jsem došel,“ vysvětlil Messi.

This text will be replaced

Jeho babička z matčiny Celia Cuccittini Olivera hrála důležitou roli v dětství. Žila ve stejné čtvrti jako on, dělnické části města La Heras. Zemřela, když mu bylo deset let.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Barcelona se zajímá o obránce Chelsea
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře