14.03.2017 - 08:07:25

José Mourinho bude mít další problém se sestavou. Po trestu Zlatana za udeření loktem si podle všeho discipliárka „smlsne“ na Marcosi Rojovi.

Zápas FA Cupu Chelsea – Manchester United (1:0) byl hodně zajímavý. Hosté nemohli poslat do hry Ronneyho, Ibru ani Martiala, na hrotu hrál ne úplně doléčený Rahsford.

Rudé ďábly navíc potrápil rozhodčí Mike Oliver, který v prvním poločase po dvou žlutých necitlivě vyloučil Herreru. Druhá žlutá byla hodně přísná, až nesmyslná.

Mladý arbitr si sám zavařil, ve druhém poločase už neměl odvahu poslat do sprchy Marcose Roja, přestože ten by si to zasloužil rozhodně víc než Herrera.

Podívejte se a přečtěte si také

BARCELONA: Klíč k úspěchu? Kdepak Messi… Výhry přináší stoper Umtiti, NEJ posila sezóny

V souboji s Hazardem totiž na belgického záložníka Rojo šlápl. Opakovaný záznam ukazuje, že dobře věděl, co dělá. Hazardovi svými kolíky zkontroloval počet žeber zcela vědomě.

Anglická disciplinárka je na podobné zákroky hodně háklivá. Mingsovi z Bournemouth za šlápnutí na Zlatana napařila stopku na pět zápasů, něco podobného se může stát Rojovi.

Zápas rozhodl jedinou brankou Kanté, za hosty mohl ve druhém poločase vyrovnat Rashford. Mladý útočník Manchesteru nádherně vymotal Cahilla, brankáře Courtoise ale překonat nedokázal, Belgičan střelu krásně vykopl nohou na rohový kop.