BLOG: Tvrdík versus Berbr. Jako kdyby Chramosta vyzval na souboj Klička


10.05.2017 - 12:58:19

Šéf pražské Slavie Tvrdík se pustil do (předem) prohraného boje. Počíná si stejně bláhově jako Don Chichot.  

 

Na Valné hromadě se má 2. června zvolit nové vedení FAČR. Miroslav Pelta sedí ve vazbě, aktuální problém je tedy zřejmý.

Kdo povede fotbal do turbulentních následujících měsíců?

Jaroslav Tvrdík neohroženě pouští do médií konkrétní osoby. Fousek, Mlsna, Grygera, Šimáně. A stejně nahlas říká, že nemůže dopustit, aby se předsedou stal Roman Berbr, o němž píší fanoušci na sociálních sítích, že je tento arogantní maník ztělesněním zla. Jen tak mezi řečí – nejsou úplně daleko od pravdy.

Tvrdíkova odvážná prohlášení spoustě příznivcům imponují. On ale slávistický boss zapomíná na jednu „drobnost“. Bez souhlasu Romana Berbra se na Valné hromadě neodehraje nic zásadního.

Podívejte se a přečtěte si také

BLOG: Padne zloduch Berbr? To spíš Real Madrid angažuje Michala Bílka s Chovancem

Kdepak, Berbr rozhodně nepočítá s tím, že by mohl být zvolen jako předseda. Nemylte se. Novináře i fanoušky jen touto možností dráždí. Dělá vlny. Rozruch. Chaos. Zmatek. Dělá to vědomě, úmyslně.

Jeho řeči o tom, že „stačí jen podepsat“ nominační listiny, jsou jen kouřovou clonou. 

Roman Berbr zatím chystá v pozadí svoje lidi, svoji vizi, svůj program Valné hromady. V klidu, bez emocí, s využitím všech svých kontaktů, znalostí prostředí a své dlouhá léta budované pyramidy (pavučiny, chcete-li chobotnice) služebníků, noshledů a posluhovačů.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: 10 perliček ze zápisů. Sudí v pralesních soutěžích se s tím nemažou

V tuto chvíli existují jen 2 reálné možnosti, jak bude Valná hromada 2. června vypadat.

a) Roman Berbr zvládne v šibeničním termínu připravit svůj tým, „svého“ předsedu. V tomto případě bude Valná hromada volit. S pravděpodobností hraničící s jistotou pojedou volby přesně podle scénáře plzeňského Voldemorta.

b) Berbrovi se volební Valnou hromadu nepodaří včas připravit a zinscenovat úplně ideálně podle svých představ. I to se může stát. V takovém případě delegáti posnídají, vzápětí neodhlasují ani program a pojedou domů. Maximálně zvolí předsedy fotbalových komisí na Moravě a v Česku. A fotbalu bude další měsíce vládnout Berbr.

P.S. Pamatujete, jak chtěla kandidovat Markéta Haindlová a Berbrovi rozhodčí zmasakrovali kluby, které ji podporovaly? Co si myslíte, že se stane teď? Uhraje Slavia titul?

Podívejte se a přečtěte si také

PŘÍBĚH: Seznamte se, tohle je FC Canelas 2010 - klub rváčů. Nikdo s nimi nechce hrát

 

 

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře