BLOG: Trenér Ancelotti naříká na sudí, na pádu Bayernu se ale podepsal i on sám


19.04.2017 - 14:21:11

Trenér Bayernu Carlo Ancelotti se po utkání na Realu tvrdě pustil do rozhodčích. Sám má ale máslo na hlavě.  

 

Ancelotti byl nebývale kritický. Bayern prostě na vyřazení z Ligy mistrů už ve čtvrfinále zvyklý není. A zvykat si ani nehodlá. Což je v pořádku, je to světový gigant a na Realu hrál velmi kvalitně.

Kouč Ancelotti vyčetl sudím hned několik zásadních chyb. Ronaldo dal podle něho dva góly z ofsajdů, jeho Vidal neměl být vyloučený. A hned po zápase mluvil o tom, že je třeba zavést video.

Italský trenér mluvil v emocích, ovšem měl v podstatě pravdu (až na vyloučení Vidala, to bylo v pořádku).

Sudí chybovali, především asistent. Hlavní arbitr Kassai pískal dobře, ofsajdy jsou na vrub asistentů. Vyrovnávací gól na 2:2 byl z minimálně metrového ofsajdu, navíc se nejednalo o žádnou „rychlou probíhačku“, ale jednoduchou statickou situaci.

Ale … Pokud by měli novináři na tiskové konferenci jen o trochu „větší koule“, mohli by Carlu Ancelottimu položit hned několik otázek.

Podívejte se a přečtěte si také

BLOG: Kazíte malé fotbalisty a jste nekonečně trapní, vzkazuje simulantům Záruba

Třeba ..

1. Proč o zavedení videa nemluvil před týdnem, kdy jeho Bayern kopal vymyšlenou penaltu?

2. Proč ve druhém poločase nevystřídal Vidala, když bylo zřejmé, že pokud bude Chilan hrát stejným způsobem, nemůže zápas dohrát? Vidal byl „naspídovaný“, jako kdyby mu před zápasem poslal balíček Vaněk …

3. Proč nemluvil o tom, že před vlastním gólem Ramose byl v těsném ofsajdu Müller? Že tedy sudí chybovali i ve prospěch Bayernu.

Shrnutí:

Hlavní sudí Kassai nepískal vůbec špatně. Asistenti hlavního rozhodčího v zápase neodvedli dobrou práci. Byli mizerní. Kdyby se ale rozhodčí chyb vyvarovali, podle všeho by stejně postoupil Real. Vidala vyloučil Kassai zcela oprávněně. Chyboval i trenér Ancelloti. Možná kdyby Vidala stáhl, mohlo být všechno jinak … 

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Legenda se loučí. Terry napsal fanouškům Chelsea emotivní dopis, i slzičky ukáply

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře