13.02.2017 - 11:57:23

Jeden z nejkrásnějších gólů tohoto roku viděli fanoušci o víkendu na Ostrovech. Padl ve druhé anglické lize.

Pokud se v nominaci na Puskás Award za rok 2017 objeví jméno Jonathan Howson, nebude to žádné překvapení.

V utkání proti Nottingham Forest se už v desáté minutě záložník Norwiche trefil dechberoucím způsobem.

Míč napálil volejem z pětadvaceti metrů naprosto přesně, brankář hostů neměl sebemenší šanci.

Podívejte se a přečtěte si také

Totální ztráta formy hvězd aneb TOP 5 fotbalových es, jejichž cena padá a padá…

O osm minut později ho navíc napodobil spoluhráč Wes Hoolahan, který se trefil sice nikoliv volejem, ale rozhodně také nádhernou střelou z velké dálky.

Obě trefy si prohlédněte níže.

Jonathan Howson 1:0

Wes Hoolahan 3:0

Pro statistiky, Norwich hostující Nottingham Forest naprosto zdemoloval a vyhrál v utkání 5:1.

VÝBĚR: 5 nejlepších fotbalistů světa do 21 let. Adepti na Zlatý míč po éře CR7 s Messim