ROZHODČÍ: Tohle byla poprava v přímém přenosu. Čínský sudí brutálně zařízl Thajsko


09.09.2016 - 14:27:54

Rozhodcovskou vraždu v přímém přenosu sledovali diváci kvalifikačního zápasu na MS 2018. Fotbalisty Thajska nemilosrdně zařízl čínský sudí.

 

Zápas asijské kvaldy přilákal na stadion v Rijádu 40 000 fanoušků. Domácí Saudská Arábie potřebovala porazit Thajsko, aby si udržela přímou postupovou pozici.

Šejkové podle všeho na šampionát v Rusku chtějí opravdu moc. A není vyloučeno, že si vzali příklad z „ctihodného“ senátora Iva Valenty a po jeho vzoru poslali do kabiny sudích „černoprdelníky trochu pocentrovat“. Protože výkon čínského rozhodčího Fu Minga až moc připomínal doby, kdy Valentův pobočník Hastík vozil sudím na benzinky prachy.

Jen v prvních patnácti minutách zápasu mohl rozhodčí nařídit proti domácím tři penalty. Nepískal ani jedinou, ruku i faul domácích obránců přešel tichým mlčením, zapískal až teprve třetí zákrok.

Místo penalty ale nařídil přímý volný kop, přestože brankář Saudské Arábie trefil útočníka Thajska uvnitř pokutového území.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: Nominace na ligu. Pískat bude Královec, Franěk, šlágr na Spartě povede Hrubeš

V nastoleném trendu pak sudí postupoval po celých devadesát minut. Fauly na Thajce nepískal, domácím naopak všechno.

Tendenční výkon rozhodčího vyvrcholil v posledních minutách. Zápas rozhodla hodně přísná penalta ve prospěch Saudské Arábie. Ve srovnání s těmi, které nezapískal, to byl naprosto neškodný zákrok.

Podívejte se a přečtěte si také

BULVÁR: 5 aktualit ze soukromí hvězd. Pogba vzal Rolls Royce a vyvezl Depaye na večeři

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře