BLOG: Sudí řezali Jihlavu. Gól z ofsajdu a absolutně vymyšlená penalta. Hnus velebnosti

14.08.2016 - 21:32:24

Znechucení z českého fotbalu je zase tady. Obrovské hrubky sudích, kteří v Jihlavě tlačili káru Slavii, zdravým rozumem nejdou vysvětlit.

Hosté byli v utkání favoritem, ale díky rychlé brance domácích nečekaně prohrávali.

Ve druhém poločasu se na stranu Sešívaných proti srdnatě bojující Jihlavě přidali rozhodčí. A nehorázným způsobem.

Nejprve asistent „přehlédl“ metrový ofsajd Van Kessela při vyrovnávacím gólu. Situace to nebyla nijak složitá, o žádný náběh se nejednalo. Útočník Slavie prostě stál v jasné ofsajdové pozici a doklepl míč do branky. Tohle by mávl i absolutní amatér, jak je možné, že to neviděl ligový asistent???

Krátce poté viděli diváci vskutku bizarní penaltu. Škoda vší silou (chtěl hrát míč) kopl obránce Jihlavy do nohy. Arbitr Jílek odpískal penaltu. Spravedlnost nebyla slepá, Bílek ji nedal a zápas nakonec skončil remízou 1:1.

Podívejte se a přečtěte si také

Nelze se divit, že fanoušci v diskusích i na sociálních sítích mluví o novém psovi, který …, však to znáte. Že by opravdu LuftJarda Tvrdík v poločase podobně jako před lety (dnes velevážený) senátor Ivo Valenta „pocentroval černoprdelníky“?

Chyby asistenta i hlavního Jílka byly do očí bijící. Za podobné kiksy by na vesnici dostali deštníkem.

Prostě hnus velebnosti.

Ofsajd Van Kessela

Vymyšlená penalta

ROZHODČÍ: Penalta pro Plzeň? Sudí Hrubeš zachránil chybu asistenta, rozhodl správně