ROZHODČÍ: Sudí Oliver ušetřil Roja. Ten mě jít za prasácký šlapák v 16. minutě do sprchy

05.12.2016 - 11:05:50

Manchester United se dál trápí. Na hřišti Evertonu měl navíc kliku, že sudí nevyloučil Roja.

Zápas se vyvíjel přesně podle představ kouče Josého Mourinha. Hosté vedli krásným lobem Ibrahimoviče a hru kontrolovali.

Měli ovšem štěstí, že od patnácté minuty nehráli v deseti. Rozhodčí Mike Oliver nepořešil úpln+ správně prasácký faul Roja. Ten do soupeře naskočil šlapákem, při které měl obě nohy natažené směrem na holeň domácího fotbalisty.

V „manuálu“ stylu řízení zápasů v Premier League přitom mají sudí jasně napsáno, že „naskončený“ šlapák oběma nohama se taxativně trestá červenou kartou.

Rojo ovšem vyvázl, dostal jen žlutou.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: Česká sudí ve finále MS. Jana Adámková prokázala světovou extratřídu

Zápas nakonec pokazil sám Mourinho. Krátce před koncem poslal na hřiště absolutně zoufalého Fellainiho, který zavinil penaltu, z níž domácí vyrovnali na konečných 1:1.