BLOG: Starka angažoval řezníka z Horní Břízy. Z balkónu ale Paták Příbram nezachrání


29.08.2016 - 13:24:38

Příbram v pěti ligových kolech nezískala ani bod, dokonce nevstřelila ani gól. Skóre 0:10, to tu ještě nebylo. V čase krize přichází zoufalý pokus o řešení.

 

Majitel klubu Jaroslav Starka jako první odstřelil trenéra, nyní posiluje v zákulisí. Do klubového managementu si vybral Michala Patáka, proslulého Řezníka z Horní Břízy.

Sudí, který proslul neskutečnými zářezy, z nichž ty největší byly ve prospěch Příbrami (ve Zlíně o to ví docela dost) dostal funci sportovního manažera. Jak by řekl Ivan Horník: „no to mi ho teda vyndej“.

Paták, řidič náklaďáku, bez vzdělání, který posledních dvacet let nedělá nic jiného než sedí za volantem nebo píská fotbal, povedene sportovní marketing prvoligového klubu.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: Agüero měl dostat červenou. Sudí jeho řeznický loket do tváře Reida neviděl

Odborník žasne, laik se diví. V české fotbale je možné opravdu všechno.

Předsedou ČMFS je Pelta, cinklý bafuňář Sparty a Jablonce, který sám přiznává, že nebyl čistý, v jeho Jablonci působí Ivan Horník. Druhým nejmocnějším mužem českého fotbalu je estébák Roman Berbr. Ve Spartě dělá sekretáře Josef Krula …Mladé rozhodčí za peníze z grantů UEFA vychovává Miroslav Liba, který proslul tím, že si za Horníkem jezdil pro desetníčky za žluté karty …

Angažmá Michala Patáka v Příbrami do toho prostě zapadá.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Chelsea s posilami nekončí, Isco má nabídku

Po angažování Josefa Kruly ve Spartě jde o druhý jasný důkaz, jak moc byli bafuňáři klubů provázáni s rozhodčími (či důležitými členy komise rozhodčích).

Ovšem časy se přece jen mění. Sice pomalu, ale mění. Berbr už nestraší sudí na seminářích, vliv bafuňářů na rozhodčí se utlumil, situace se stabilizuje.

Jak poznamenal jeden z fanoušků na sociálních sítích: všechno zlé je pro něco dobré. Tohle angažmá Michala Patáka by mohlo dopadnou dobře – pádem Příbrami z ligy.

Z balkonu prostě Paták hosty u Litavky nezařeže.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: Mike Dean má tisíce fanoušků, slaví góly Tottenhamu, je tu krutopřísný týpek

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře