BLOG: Sponzoři, nedávejte do fotbalu peníze. Chovejte se k Peltovi jako k prašivé zvěři


16.05.2016 - 13:57:21

Je možné „sejmout” Peltu, Berbra, Starku a další šíbry, kteří zcela nepokrytě ukazují fotbalovým fanouškům, že je mají „na háku”? Ano lze.

 

Recept, který by rozhodně měl šanci na úspěch, až z dalekého Kataru nabídl Martin Jaroš, jeden z nejúspěšnějších českých marketérů.

Jaroš je ředitelem marketingové komunikace v Ooredoo, což je katarský mobilní operátor.  V posledních letech spolupracoval na kampaních i s velkými fotbalovými hvězdami Ibrahimovičem, Canavim nebo Leo Messim.

Předtím pracoval převážně pro české mobilní operátory a výrazně ovlivnil jejich reklamní kampaně. Natočil například reklamy s Chuckem Norrisem, Petrem Čtvrtníčkem či Zadarem Volaničem v podání Jakuba Koháka.

Martin Jaroš po posledním kole české Synot ligy vyslal jasný vzkaz všem manažerům velkých společností v Česku. Ze své brandže je zná prakticky všechny. 

Co napsal? To už si přečtěte sami. 

Martin Jaroš: Nedávejte žádné peníze do české ligy

„Mám tu na Facebooku asi všechny marketingové manažery velkých firem v Česku, takže vás snažně prosím v zájmu lidskosti - nedávejte prosím žádné peníze do české ligy, dokud tam úřaduje Pelta, Berbr a zbytek gangu. 

Nesponzorujte to, odmítejte byť i jen obědy s Peltou, chovejte se k tomu jako k prašivé zvěři. A to říkám, i když mám sám fotbal moc rád a přeju českým plejerům a poctivým klubům jen to nejlepší. Ale tohle už nejde.

 I ten, kdo se nepoblije při pohledu na fotku dona Peltose se Starkou a Horníkem níže, ten se zákonitě musí poblít z posledního kola. 

Starkova Příbram potřebovala v Jablonci bod, aby nesestoupila, takže Jablonec na ni čirou náhodou celý zápas ani nevystřelí. Atd. atd. - to je jen jeden mač z jara, který bylo už zase celý cinklý. 

A ministryně Valachová posílá těmhle šíbrům pořád 400 mega ročně z našich peněz, místo aby na ně poslala Bradáčovou nebo aspoň Řepku s bráchancema, aby jim tam všem rozbil hubu. Končím. 

PS. Speciální výzva pro David Ekow Duron, protože to vaše O2 tam prej opravdu hrozí.”

Poznámka redakce: Ano, Martin Jaroš má pravdu. Je to tak vždy a všude. V boji proti zmrdíkům, ať už jsou v jakémkoliv oboru, funguje přitažení finančních kouhoutků naprosto spolehlivě. Tohle je jediný možný recept, jak jim efektivně skočit do úsměvu. 

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: 4 záchranářské mise Příbrami. Vždy je provází strašlivý puch řezničiny sudích

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 5 vtípků na téma Nejhorší fotka v dějinách českého fotbalu. Úsměvy v Jablonci
 

Zdroj fotografií: www.jarosovi.cz

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře