PŘÍBĚH: Se třemi hráči v United nepromluvil Cristiano ani slovo. Ale šlapalo jim to


19.11.2016 - 13:55:41

V Manchesteru United odehrál Cristino Ronaldo šest krásných sezon. Nebyla to ale vždy procházka růžovým sadem. 

 

O tom, že po příchodu ze Sportingu dostával portugalský mladík v Manchesteru od starších spoluhráčů pořádnou čočku, už spousta fanoušků ví. Psali jsme o tom před časem, některé hvězdy neváhaly a jeho pozdní příchody na tréninky trestaly neprodleně kopanci do zadku.

Vztahy mezi hráči v nabitém kádru Sira Alexe Fergusona nebyly ve všech případech ideální a předpisové.

Právě o tom před nedávnem Ronaldo mluvil, když ho novináři permanentně atakovali dotazy, jaký vztah má s Garethem Baleem a zda je pravda, že jejich komunikace není právě ideální.

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 7 známých hráčů, kteří měli problémy se zákonem. Rvali se, kradli nebo podváděli

Portugalská hvězda reagovala s nadhledem, vypomohla si právě přirovnáním na „soudržnost“ kádru Manchesteru z dob, kdy na Old Trafford působil.

„S Baleem vycházím naprosto bez problémů. Když jste profesionál, není nutné chodit společně na kávu. Za celou dobu v United jsem se třemi hráči nepromluvil ani slovo. Na hřišti nám to ale fungovalo,“ řekl Ronaldo.

Kteří tři hráči to byli? Rio Ferdinand, Paul Scholes a legendární velšská ikona Ryan Giggs. „Řekl jsem jim maximálně tak akorát dobré ráno, dobrou chuť a ahoj. Jinak jsme žádnou komunikaci, debaty nebo sezení u kávy. Prostě to tak bylo a přesto jsme dokázali vítězit,“ uzavřel Ronaldo.

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: Brazilský blázinec. Kvůli krásné blondýnce nesmí hrát Gremio doma finále poháru
 

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře