Revoluce ve světě kožených kopaček. Lehoučké PUMA evoTOUCH přinášejí úplně nový koncept


13.07.2016 - 16:46:32

PUMA představuje super lehké kožené kopačky evoTOUCH, které ještě více podporují hráčovu kontrolu nad míčem. 

 

Tato skvělá novinka je lehčí, rychlejší a díky inovativním technologiím zároveň poskytuje i výhody klasické kožené kopačky.

Návrháři se nejprve zaměřili na vnitřní část boty, jak se noha v botě cítí a co potřebuje pro komfort. Teprve poté se věnovali fázi, kdy hráč kopne do míče, jak ho přes botu vnímá a jak s ním pracuje. Výsledkem je kopačka, která je určená pro hravé a rychlé fotbalisty, kteří se nebojí rozhodnout zápas.

Velmi tenký materiál s horní koženou částí zajišťuje, že je noha při hře téměř v přímém kontaktu s míčem za všech situací a podmínek. Integrovaná část evoKNIT působí jako heboučká ponožka, takže se hráči cítí jako v bavlnce, protože tahle bota rozhodně kolem kotníku nedře ani netlačí.

GripTex zpevňuje chodidlo, což potřebuje každý útočník pro maximální kontrolu míče, rychlou změnu směru či stabilitu.

Boty si už vyzkoušel třeba Cesc Fàbregas a nemůže si je vynachválit, do další sezóny budou určitě tou správnou volbou a těší se, až v nich nastoupí v soutěžním zápase.

Tyto kopačky budou nosit další skvělí hráči jako Marco Verratti nebo Santi Cazorla. Ale můžete je mít i vy.

Nové kopačky PUMA evoTOUCH budou k dostání v síti prodejen Top4football (Praha, Brno, Bratislava), Footballmania (U Sparty 2, Praha), TEAMSTORE (Na Rozcestí 10, Praha), Sportfotball (Voroněžská 28, Praha), na vybraných prodejnách  A3Sport,  Sportisimo a Intersport, v prodejně Puma Concept Store v OC Palladium v Praze a dále na www.top4football.cz,  www.footballmania.cz,  www.teamstore.cz www.sportfotball.cz,  www.a3sport.cz,  www.sportisimo.cz , www.intersport.cz,www.puma.com.

Advertisement

 

Autor: komerční prezentace

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře