KLUBY: Real nekompromisně odebral 357 fanouškům permice. Prodali lístky nepřátelům


26.04.2017 - 15:43:58

Fotka chlapíka v dresu Realu Madrid, kterak nadšeně slaví rozhodující branku Barcelony v El Clasicu, má zajímavý příběh.

 

Nejen televizním divákům bylo krajně podezřelé, proč se na tribuně vyhrazené příznivcům Bílého baletu řada fanoušků raduje z úspěchu Barcelony.

Důvod byl bizarní. Spousta majitelů permanentních vstupenek na stadion Realu podlehla svodům rychlého obohacení a lístky na tento zápas „pustili“ nejvyšší nabídce.

Ta v mnoha případech pochopitelně přišla z řad fanoušků Barcelony. Katalánský klub měl omezený počet vstupenek na utkání a tak se řada fans Barcy pokusila dostat na stadion všemi možnými způsoby.

A stovkám z nich se to podařilo. Třeba i v převleku ...

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Psychopat Barton má utrum. Za 10 let podal 1260 sázek, dostal 18 měsíců natvrdo

Zástupci Realu Madrid ve středu oznámili, že na základě interního vyšetřování odhalili 357 majitelů permanentek, kteří své sedadlo na tribuně „prodali“. Nikoliv za Jidášových třicet stříbrných, ale za rozhodně větší balík.

Všechny tyto permanentky zrádcům Real Madrid bez milosti odebral.

„Vstupenky smí využívat pouze jejich majitelé a nikdo jiný. Jakékoliv obchodování s nimi je striktně zakázáno. Uděláme vše, abychom tuto praxi vymítili,“ uvedli zástupci Realu. 

Podívejte se a přečtěte si také

PŘÍBĚH: Jsem šťastná Fráníčku, že jsme se potkali, vzpomíná na Rajtorala jeho „máma“

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře