21.04.2017 - 11:04:48

Který moment čtvrfinálových odvet evropských pohárů byl tím nejkrásnějším? Řada fanoušků by možná zvolila akci Rashforda a Pogby.

Manchester United přehrál v krásném utkání Anderlecht 2:1. Skóre mohlo být výraznější, ve druhém poločase domácí hráči zatlačili Belgičany hluboko na jejich polovinu.

Bylo jen otázkou času, jestli rozhodnou v základní hrací době nebo až v prodloužení.

Vinou střelecké nemohoucnosti především Rashforda, který měl několik velkých šancí, nakonec hosté skutečně ubránili remízu 1:1 a na začátku prodloužení živili naději třeba na postupové penalty.

Hned v úvodních vteřinách prodloužení viděli fanoušci na stadionu i u televizí nádhernou akci. Výjimečnou.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Zlatan si už nemusí letos zahrát. Pohled na jeho prohnuté koleno fanoušky děsil

Mladíček Rashford se na prvé straně uvolnil a poslal míč před brankou rabonou. Tam už čekal Pogba, který vystřihl ještě lepší nůžky. Gólem sice jejich úchvatná individuální práce neskončila, ale fanoušci byli jako u vytržení.

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Pustí Real Kroose výměnou za brankáře De Geu?