ROZHODČÍ: Ramos unikl vyloučení. Sudí už sahal pro druhou žlutou, pak ale vyměkl

18.12.2016 - 18:52:42

Finále MS klubů poznamenal trapný moment hlavního rozhodčího. Ten si nedovolil vyloučit Sergia Ramose, přestože už po druhé kartě očividně sahal.

Hrála se poslední minuta zápasu Real Madrid – Kashima, vyrovnaný stav 2:2 směroval finále MS klubů k prodloužení.

Po zisku míče u pokutového území japonského týmu se domácí chystali vyrazit do možná posledního útoku. Obrana Realu nebyla v tu chvíli úplně zformovaná a Sergio Ramos si toho byl dobře vědom.

Unikajícího hráče pro jistotu složil na zem.

Když hlavní rozhodčí zápasu Sikazwe sáhl do kapsičky, zaplněné tribuny stadionu v Jokohamě explodovaly. Stoper Realu už jednu kartu dostal v 55. minutě a fanoušci domácího týmu by rozhodně uvítali v prodloužení „přesilovku“.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Mertens přepisoval dějiny, dal hattrick za 9 minut. Překonal 42 let starý rekord

Rozhodčí ale nakonec stadion nepříjemně překvapil. Přestože se v kapse notnou chvíli „přehraboval“ a ještě pokyvoval hlavou ve smyslu „jasně, bude to karta“, nakonec si obránce španělského týmu vyloučit nedovolil.

V prodloužení už pak Real japonský tým přetačil a vyhrál 4:2.

PENÍZE: Svět se zbláznil, Oscar bude mít nejvyšší plat na světě. Tady je celková TOP 10