ROZHODČÍ: Pohrdáš obyčejnými lidmi, měl bys dostat červenou. Skotský sudí má trable


25.11.2016 - 15:55:27

Skotský rozhodčí Douglas Ross má problém. Coby aktivní politik dostal veřejnou výzvu, aby se vzdal místa ve skotském parlamentu, protože práci poslance zanedbává kvůli fotbalu. 

 

Ross dostává ve skotských novinách slušnou nálož.

Novináři i političní oponenenti (a nejen oni) mu vyčítají, že permanentně dává přednost kariéře fotbalového sudího. Ross totiž pravidelně jezdí s hlavním Williamem Collum na zápasy evropských pohárů. Naposledy asistoval v úterý v Lize mistrů na utkání Sporting – Real Madrid. A zmeškal pro jeho konzervativní stranu důležitou parlamentní schůzi.

Přítižil mu i fakt, že zároveň vykonává „třetí“ zaměstnání radního v městě Moray. I tam se odehráválo v úterý zásadní jednání, na kterém Ross chyběl.

Podívejte se a přečtěte si také

SÁZENÍ: Kurz 1,11 připravil tipéra o statisíce. Skákat do Macochy nemusel, vydělal dost

„Měl by si vybrat. Toto není normální. Lidé ho zvolili, aby pro ně pracoval. Pokud jezdí na fotbalové zápasy a nehledí na potřeby parlamentu, měl by okamžitě odstoupit,“ prohlásil jeho politický rival Ben Macpherson, který upozornil, že podobná situace se odehrálo už v loňském roce.

„Tehdy Douglas Ross slíbil, že se to nebude opakovat. Ovšem je to tady zase. Ano, je příjemné si při výletech do krásných měst Evropy vydělat čtyřicet tisíc liber ročně, ale lidem slíbil práci. Ukázal nestoudnou dávku arogance a pohrdání obyčejnými lidmi. Měl by okamžitě dostat červenou kartu,“ dodal Macpherson.

Ross na výzvu k odstoupení zatím nijak nereagoval. 

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 10 nejslavnějších fotek historie fotbalu. Tyhle snímky oslovily miliony fanoušků

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře