BLOG: Petr Jiráček po Plzni poplival i Spartu. Tohle mu vzkázal rozzlobený fanoušek


24.07.2016 - 13:54:04

Petr Jiráček dokáže velké věci. Za pouhý rok „nasral“ tisíce fanoušků Plzně, teď zase pro změnu vytočil příznivce Sparty. 

 

Někdejší český reprezentant Jiráček opět vybudil velké fanouškovské emoce. Po odchodu z Letné na hostování do Jablonce poskytl deníku Sport první velký mediální rozhovor. A prokázal, že je v posledních letech specialistou na „velkohubá prohlášení“, zatímco na hřišti upadá do totálního průměru až podprůměru.

Poté, co před časem popudil tisíce fans Plzně, nyní si podle všeho definitivně zavřel vrátka ve Spartě.

Co v tomto týdnu Petr Jiráček řekl?

„Od trenéra Ščasného jsem na Spartě bohužel důvěru necítil.“

„Od první přípravy jsem cítil, že to nebude asi tak jednoduchý.“

„Myslím si, že i pan Ščasný měl určité hráče vybrané.“

„Když jsem přišel do Plzně, chodilo tam osm set diváků a byli jsme rádi, že jsme se v lize udrželi.“

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 10 nejdražších hráčů planety do 21 let. Kluby v nich mají miliardové hodnoty

Na sociálních sítích dostal od fanoušků Plzně i Sparty co proto. Asi nejlépe shrnul jeho „povídání“ fanoušek Plzně Martin Skála, který mu na facebooku vzkázal:

„Petře Jiráčku, máš to trochu pomotaný. Když jsi přišel do Plzně, tak nechodilo 800 diváků a nebyl jsi hvězda. Chodilo v průměru třeba 3000 diváků (na lepší soupeře i 7000) a ty jsi byl největší kopyto, které jsem tu kdy viděl. Přiznávám se, že mě překvapilo, že ses dostal do repre, bylo to díky tvé nezměrné píli, kterou ti neupírám.

Ještě v roce 2010 jsme nicméně viděl dost neradi, když jsi šel na plac, ale Vrba měl s tebou svatou trpělivost. Kupodivu ses pak chytil a my jsme tě o rok později prodali do zahraničí (nejlepší kšeft, co Plzeň kdy udělala). Po návratu jsi byl arogantní a plival na klub, který ti dal tu hlavní šanci, tak jsem velmi škodolibě pozoroval, jakou chybu s tebou Sparta udělala a jak blbě hraješ, kdykoliv ti náhodou dají šanci.

V Jablonci to lepší nebude, na boj o přední příčky v lize prostě nemáš fotbalové dovednosti. Nestačí jen mít kondičku a běhat... "

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 10 hvězd jako Pokémoni aneb Který se hodí na Ronalda, Messiho a spol.

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře