ROZHODČÍ: Paták hodil vyloučení na asistenta Kotíka. A práskl Grygeru, že mu vyhrožoval


10.04.2016 - 10:50:19

Podívejte se, co napsal Paták do zápisu po zářezu Zlína. Tvrdí, že Matejova vyloučil nikoliv za protesty, ale na pokyn svého (hrubě chybujícího) asistenta.  

 

Brutální zářez Zlína v ligovém utkání proti Plzni má zajímavou dohru. Rozhodčí Michal Paták alias Řezník z Horní Břízy do zápisu uvedl, že domácího záložníka poslal v 59. minutě do sprchy poté, co mu to poradil jeho hrubě chybující asistent Radek Kotík.

Ten před vyloučením přehlédl jasnou ruku Petržely, přičemž měl situaci před sebou jako na dlani a musel Petrželovo hraní rukou vidět.

„2. ŽK + ČK uděleny v 59. min na pokyn AR2 za úmyslné zakopnutí míče v přerušené hře na protest proti rozhodnutí rozhodčího,“ uvedl Paták do zápisu.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: 10 věrných sudích Romana Berbra aneb Armáda služebníků mocného estébáka

Pikantní perličkou ze zápisu je i popis situace těsně po skončení utkání. Rozhodčí totiž ještě na hrací ploše kritizoval domácí manažer a někdejší reprezentant Zdeněk Grygera. A Michal Paták si to nenechal pro sebe, Gyrgeru v zápisu „práskl“.

„Krátce po skončení utkání vstoupil cca na 20m do hrací plochy pan Zdeněk Grygera, který na adresu R a AR 2 pokřikoval Vy už si nezapískáte! a silně gestikuloval rukama,“ žaloval Paták.

Grygeru čeká takřka jistě pokuta.

Na KOMPLETNÍ zápis z utkání Zlín – Plzeň se můžete podívat ZDE

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: Nizozemci baví svět. Po zápase udělali stejnou fotku jako Real. Jen ten Ronaldo
 

Zdroj fotografií: Johny Zahnaš Photography

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře