15.04.2017 - 10:57:05

Fakt, že vyděláváte miliony měsíčně, rozhodně neznamená, že dáte každou šanci. V Číně se o tom přesvědčila brazilská hvězda Oscar.

Jeden z nejlépe placených hráčů světa zatím rozhodně nenaplňuje očekávání. Za svůj klub Shanghai SIPG zatím neskoroval.

V posledním utkání v asijské Lize mistrů pak předvedl věc málo vídanou.

V poločase prohrával SIPG na hřišti japonské Urawy 0:1. Hosté měli po změně stran dvě ideální příležitosti, jak zápas zvrátit a dostat se do čela základní skupiny.

Během jedenácti minut kopal Oscar dvě penalty. První za (ne)faul, druhou za rovněž docela spornou ruku.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Özil napíná fans Gunners, odmítl královský plat

První penaltu krásně „vyčapal“ brankář, druhou pak nervózní Oscar poslal vysoko nad. Stav 1:0 pro domácí se už nezměnil.

ROZHODČÍ: Další krásná bembeřice píská v Polsku. Karolina se s hráči vůbec nemazlí