RETRO: Nejlepší rvačka v historii českých pralesních soutěží natočená na kameru


06.01.2017 - 12:50:09

Zatím nejvýživější inzultace rozhodčího a bitka fanoušků, kterou svědci zaznamenali na kamery, se odehrála v roce 2012 na Bruntálsku. A byla to parádní řežba.  

 

Šlo o utkání III. třídy. Na hřišti posledního týmu Dvorce vedli hosté z Rýžoviště chvíli před koncem o dvě branky 3:1. Brankář pochopitelně takticky zdržoval, což se domácím nelíbilo a dali mu to jasně najevo.

Nicméně gólman drze pokračoval a ještě začal protihráčům i rozhodčímu spílat. Během několika málo vteřin se hráči srotili a začala drobná strkanice.

V nechutný humus se změnila šarvátka ve chvíli, kdy jeden z hostujících hráčů hrubě strčil do postaršího rozhodčího (pískal v argentinském dresu Batistuty... LOL), který upadl na zem. Sudí zápas pro inzultaci ukončil a zdálo se, že tím incidenty skončí.

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 20 klasických hlášek z kabin vesnického fotbalu, díl II. Teče ještě teplá?

Ale kdepak. Jelikož je v areálu odchod do kabin přesně ve středu tribuny a hráči musí procházet kolem diváků, stalo se nevyhnutelné. Fanoušci se pustili do brankáře hostů a začala tvrdá bitka, při které maminy s dětmi sotva stačily utíkat. Rány, které padly, rozhodně nebyly z kategorie „jemné“.

Podívejte se a přečtěte si také

PŘÍBĚH: Nechutný psychopat posílá Linekerovi už 20 let 1x měsíčně použitý toaleťák
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře