RETRO: Slavné momenty Ligy mistrů. Kterak nachystal Stankovič Neuera na švestkách

04.05.2017 - 15:56:12

Výlety do nedávné historie, to jsou nádherné exkurze. Pro gól Dejana Stankoviče do sítě Schalke to platí dvojnásob.

Manuel Neuer, to není obyčejný brankář. Bayern Mnichov hraje každý zápas ve dvanácti hráčích. Jsou to odvážné výlety, přičemž zatím pouze jeden z nich skončil pro Neurův tým katastrofou.

V dubnu 2011 se Neuer chytal za hlavu ve čtvrtfinálovém utkání Ligy mistrů. Jeho tehdejší Schalke nastoupilo v Itálii proti Interu. Domácí vedli už v první minutě.

Cambiasso vyslal dlouhým pasem Millita, Neuer vyběhl až před vlastní vápno, míč odvrátil hlavou směrem k půlce, kde už čekal Stankovič.

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 7 hráčů, kteří by si zasloužili mít vlastní sochu. Legendy Maldini a Raul a spol.

Srbský záložník dlouho neotálel, z první vyslal balon zpátky do opuštěné klece. A mířil přesně!

Zrodil se jeden z nejkrásnějších gólů historie Ligy mistrů.

V první minutě nikoho na stadionu nenapadlo, že utkání skončí pro Inter fatální tragédií... Německý outsider si ze San Sira odvezl šokující výhru 5:2.

Nad síly Schalke byl až teprve v semifinále Manchester United.

KLUBY: Gattuso přepíše dějiny. Jeho tým spadne, přestože dostal nejméně gólů ze všech