BLOG: Nároďák v Německu dostane nakládačku, možná i bůra. Luhový to vidí černě


06.10.2016 - 20:08:22

Někdejší reprezentant Milan Luhový ve svém blogu pro sázkovou kancelář tipsport.cz zveřejnil obsáhlý text o tom, že můžeme čekat od zápasu s Německem. Podle Luhové nic hezkého.

 

Nesmlouvavý kritik nešvarů českého fotbalu očekává v Hamburku drtivou porážku. A případný neúspěch háže „na hlavu“ Pavlu Vrbovi.

Co Luhový napsal? Vybrali jsme nejzajímavější postřehy ...

Jarolím vybral hráče, které by se málokdo odvážil nominovat. Mám pocit, že odjede s prohrou minimálně o tři branky a nedivil bych se, kdyby jeho mladý tým dostal pětku.

Němci si v tomto utkání zastřílejí. Nebude to ale vina Karla Jarolíma, který nepřemlouval Čecha, Limberského, Plašila, Hubníka a další, aby zůstali v národním týmu a táhli ho ještě do většího propadliště.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: Přepište dějiny, ve fotbale dal sudí první zelenou kartu za gesto fair play

Výtky a kritika za špatný výsledek by měly směřovat na pravého viníka, a tím je Vrba. Když se posadí ke stolu nevychované děti, aby se najedly, tak většina z nich se po dojezení zvedne, talíř i s příbory nechá na stole a kolem se válejí zbytky jídla. Jednoduše tam zůstane jeden velký svinčík. Něco podobného nechal po sobě opěvovaný Vrba.

Vrba zanechal ho v dezolátním stavu. Během svého působení u týmu si hrál na svém písečku a stavěl hráče blízké svému charakteru, absolutně ignoroval práci do budoucna.

Vrba se rozhodl odejít na základě více nul v kontraktu a veřejně ukázal českým fotbalovým fanouškům prostředník, který symbolizuje a vystihuje jeho skutečný charakter.

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 10 nejlépe vydělávajících hráčů Premier League. Nejlépe platí v Manchesteru

Karel Jarolím pokračuje v módním trendu, že trenéři si dávají do kontraktu výstupní klauzule obsahující směšné částky a stávají se novým prodejním artiklem pro fotbalové agenty, kteří s nimi čile obchodují.

Realita je taková, že Karel Jarolím byl pravděpodobně nejvhodnějším kandidátem na post po Vrbovi a je potřeba mu přičíst odvahu za započetí generační obměny hráčů v reprezentaci.

Největší potenciál vidím v Schickovi. Velice mě zajímá, jak si poradí s touto situací, pokud dostane šanci nastoupit do utkání. Mladý a sebevědomý kluk, který má kvalitu a skvělou levačku.

Celý BLOG Milana Luhového si můžete přečíst ZDE

Podívejte se a přečtěte si také

MIXÉR: Infantino v maléru. Čeká ho vyšetřování kvůli milionové půjčce Slovincům
 

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře