14.04.2017 - 11:47:05

Tohle se nepodaří každý den. Náhradník přišel, viděl a zvítězil. Na hřišti byl Powell pár minut, nastřílel hattrick a otočil vývoj zápasu.

Nick Powell sice hraje druhou anglickou ligu, i českým fotbalovým fanouškům je ale rozhodně jeho jméno povědomé. Bodejť by ne.

Před lety byl v kádru Manchesteru United.

Aktuálně hraje tento borec ve Wiganu a po čtvrtečním utkání je hrdinou pro celé Ostrovy.

V zápase druhé nejvyšší anglické soutěže se na hřiště v domácím utkání proti Barnsley dostal až v 66. minutě, kdy jeho tým nečekaně prohrával 0:2.

Podívejte se a přečtěte si také

7 novinek o chystaných přestupech. Alexis se může stát nejlépe placeným hráčem v Anglii

Od trenéra to byl prozíravý tah. Během šesti minut dokázal Powell dvěma góly vyrovnat, za dalších deset minut rozhodl mač z penalty.

HRÁČI: 7 rekordů historie Realu, které zatím Ronaldo nepřekonal. Zvládne všechny?