ROZHODČÍ: Na tento masakr nelze zapomenout. 16 žlutých, 4 červené a totální řežba


16.08.2016 - 12:23:51

V řezničinu ze strany hráčů i sudího se proměnilo utkání MS 2006. Portugalci s Nizozemci si trávník popletli s arénou MMA.

 

Už první minuty osmifinálového zápasu tehdy naznačily, že fanoušci na stadionu i u televizních obrazovek uvidí možná největší maso v dějinách světových šampionátů.

Ruský sudí Ivanov zápas totálně nezvládl, na jeho obranu lze říci, že to možná ani zvládnout nešlo. Na hřišti tryskaly emoce jako Niagarské vodopády při jarním tání.

O ostrý start se po dvou minutách postaral Mark van Bommel, když zajel do Ronalda, o pět minut později pak stoper Boulahrouz děkoval pánubohu a sudímu, že nemusel do sprchy poté, co ošklivým šlapákem promasíroval Ronaldovi stehno.

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: Když nastoupí špekáček, dostanete na fráček aneb 5 TOP momentek z pralesa

Další průběh nemá smysl komentovat. Stačí dodat strohá fakta. Rozhodčí Ivanov rozdal šestnáct žlutých karet, zápas kvůli červeným kartám nedohráli Costinha, Boulahrouz, Deco a v nastaveném čase i van Bronckhorst.

Portugalský kapitán Figo unikl vyloučení jen díky nepochopitelné benevolenci sudího. Jeho hlavička van Bommelovi byla ukázková.

Přestože na vině byli především hráči, následky to mělo i pro sudího. Ivanov se musel z mistrovství okamžitě pakovat domů. Jeho nadřízení mu kladli za vinu, že oba týmy „nepřitáhl“ včas a nechal tak rozjet masakr ve velkém.

This text will be replaced

Podívejte se a přečtěte si také

FANS: Maskovaný útočník napadl ve Švédsku přímo na hřišti brankáře. Zápas se nedohrál
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře