TRENÉŘI: Můj sen zemřel, bylo mi potěšením s vámi být. Ranieri se emotivně rozloučil


25.02.2017 - 12:19:29

Claudio Ranieri se rozloučil s Leicesterem. Udělal to s velkou grácií, dal ovšem jasně najevo, jak ostrý šrapnel do srdce mu bossové mistra Premier League zabodli.  

 

Co Ranieri napsal?

„Můj sen včera zemřel.

Po euforii minulé sezóny, kdy jsme byli korunováni jako vítězové Premier League, jsem snil jen o tom zůstat v Leicesteru. V klubu, který miluji, navždy. Bohužel se to nestane.

Rád bych poděkoval své ženě Rosanně a celé rodině za jejich nepřestávající podporu při působení v Leicesteru. Také poděkování patří všem, kteří mě na této cestě doprovázeli a dali mi příležitost stát se mistrem.

Nejvíce musím poděkovat samotnému klubu. Bylo to úžasné dobrodružství.

Podívejte se a přečtěte si také

TRENÉŘI: Prasárna, svinstvo, hnus. Fotbalový svět reaguje na nečekaný vyhazov Ranieriho

Děkuji také všem novinářům a médiím, kteří přinášeli zprávy o nejúžasnějším příběhu ve fotbalové historii. Mé srdečné díky patřím všem v klubu - hráčům, zaměstnancům, každému, kdo tam byl a byl součástí toho všeho. Nejvíce ale děkuji všem fanouškům.“

Pustili jste mě do vašich srdcí, milovali jste mě. Také vás miluju. Nikdo nám nemůže vzít to, čeho jsme společně dosáhli.

Doufám, že na to budete myslet a každý den se usmívat. Bylo to báječné. Štěstí, na které nikdy nezapomenu. Bylo mi potěšením a ctí být s vámi.“

Podívejte se a přečtěte si také

VÝBĚR: 10 hráčů, kteří se trápí. V minulé sezoně zářili, v této se jim nedaří téměř nic

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře