BLOG: Maskovaný Aubameyang je provokatér. Peníze od Nike má raději než Dortmund


03.04.2017 - 09:15:00

Gól a oslava v masce. Jeden by si mohl myslet, že to byla jen neškodná zábava. Aubameyang ale cíleně šel proti zájmům Dortmundu. A bude za to pykat.

 

Aubameyang je známý svými oslavami v masce. Dříve už vytáhl masku Batmana a Spidermana. Tentokrát to bylo úplně jiné.

Útočník BVB si po gólu do sítě Schalke doběhl k lajně, kde mu připravený kumpán hodil masku, kterou obléká v reklamě na Nike. Konkrétně v kampani „Masked Finisher“ (Maskovaný zakončovatel).

Vedení Dortmundu, jehož hlavním sponzorem je Puma, už s Aubameyangem pomalu dochází trpělivost. Nedávno si útočník totiž zahrál za BVB s fajfkou Nike na hlavě. Nová provokace už znamená pokutu, vedení Pumy totiž žádá následky.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Chelsea nabízí Hazardovi pohádkovou smlouvu. Může vydělat 300 000 liber týdně

Podle nejnovějších informací německého Bildu to bude minimálně 50 tisíc eur, tedy asi 1,4 milionu korun. „Budeme s ním o tom zase mluvit,“ řekl naštvaný obchodní šéf klubu Watzke.

Aubameyang je nepoučitelným hříšníkem. Svůj čin se na sociálních sítích snaží schovat za „dětskou zábavu“, ale nebuďme naivní. Například Cristiano Ronaldo pravidelně inkasuje 200 tisíc eur za určitý počet příspěvků s tematikou Nike na sociálních sítích.

Gabonský útočník za svoji oslavu dostal tučné zaplaceno. Nevadilo mu ani, že si tím vysloužil žlutou kartu za oslavu, čímž mohl ohrozit svůj tým. Kdyby to alespoň byl vítězný gól v závěru… Dortmund remizoval 1:1 a Liga mistrů se mu vzdaluje.

Je smutné, že elitní světový útočník má větší starost v propagaci svého sponzora než v úspěch a zájmy svého klubu.

 

Autor: Martin Gonda

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
 

Facebook komentáře