04.12.2016 - 13:00:57

Gigiho Buffona v brance Juventusu tentokrát v italské lize zastínil jiný „brankář“. Chorvatský útočník Mario Mandžukič.

Stará dáma neměla s Atalantou problém, po několika málo minutách vedli domácí 2:0 a bylo jasné, že hosté nemohou pomýšlet na export byť jediného bodíku.

Přesto se krátce před poločasem dostali do dvou nebezpečných situací.

Do role „rezervního“ gólmana se tentokrát dobrovolně obsadil útočník Mandžukič, který se rozhodl, že Buffonovi za svými zády dopřeje trochu klidu.

Neprve hrudí zblokoval dělovku Fleurera, poté hlavičkou zastavil dorážku Gomeze.

Podívejte se a přečtěte si také

RETRO: Aguëro nesejmul Luize poprvé. Před 3 roky Leváka Boba pořádně podupal

Na Buffona v utkání směřovaly pouze dvě střely. Jelikož dostal jeden gól, měl chorvatský snajpr lepší „brankářskou“ bilanci než legendární Gigi.

Na kuriózní situaci se podívejte na videu níže.

Pro statistiky dodáváme: Juventus vyhrál zápas v poklidu 3:1, jeden z gólů dal gólmanský hrdina z prvního poločasu Mandžukič.