KLUBY: Manchester United propaguje další filmový trhák holywoodského studia


17.12.2016 - 12:07:37

Do kin míří očekáváný filmový hit Assassin’s Creed. V upoutávce na tento biják se objevují hráči Manchester United.

 

Holywoodské studio 20th Century Fox pokračuje v úspěšné spolupráci s Rudými ďábly. Ti pomáhali Amíkům propagovat Revenanta (podrobnosti ZDE), nové X-meny (ZDE) i blockbuster Den nezávislosti (podrobnosti ZDE).

Příběh vychází z úspěšné počítačové hry. Hlavní hrdina je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.

Podívejte se a přečtěte si také

KOPAČKY: 777 párů na celém světě. 20 z nich pro české fanoušky. Můžete je mít i vy

Zatímco při propagaci Den nezávislosti hráli fotbalisté Manchesteru přímo v traileru, nyní se jejich „angažmá“ při marketingové propagaci snímku zúžilo pouze na střídání filmových ukázek a slavných momentů z Old Trafford.

Slogany je docela silné. „Touhu po vítězství máme v DNA“ a „Krev je v naší historii“. Což platí o fotbalistech i statečných asasínech.


Spolupráce studia 20th Century Fox se slavným klubem zahrnuje také propagaci na sociálních sítích.

Hráči mají ve smlouvách doložku o tom, že hity filmového studia musí propagovat na sociálních sitích. „Tweety jsou součástí partnerství klubu s filmovou společností 20th Century Fox,“ napsal Manchester Evening News.

Kdo tedy sleduje tvítové účty Rudých ďáblů, očekávejte lavinu pochvalných recenzí na tento biják. Bez ohledu na to, jaký ten film vlastně bude.

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: Ronaldo v roli Hana Sola. Slavné fotbalové hvězdy jako postavy ze Stars Wars

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře