ZÁBAVA: Leo Messi líbá Cristiana Ronalda. Katalánce pobavilo graffiti na zastávce


23.04.2017 - 12:51:33

El Clásico je tady. Ve španělsku se v neděli večer na cca 90 minut zastaví čas. Fanoušky baví už jen pouhé upotávky na lákavý fotbalový večer.  

 

Kreativní nápad proměnil ve skutečnost výtvarník Tvboy. V barcelonské ulici Passeig de Gracia baví jeho rozhodně zajímavé umělecké dílo.

Na stěně autobusové zastávky namaloval Cristiana Ronalda a Lionela Messiho v důvěrném objetí. Polibek dvou největších hvězd světového fotbalu fanoušky parádně baví.

Lidé si „malůvku“ natáčejí, fotí se u ní, fotka rotuje po sociálních sítích rychlostí blesku.

Umělec Tvboy španělským novinářům vysvětlil, že se nechal isnpirovat výjimečnou shodou data zápasu. 23. dubna, kdy se El Clasico hraje, totiž lidé v Katalánsku slaví jako „obdobu sv. Valentýna.

„Hledám pozitivní zprávy a naději. Ve světě tvrdých střetů hooligans a fotbalových nespravedlností jsem chtěl říci – buď v klidu a pohodě. Vím, že oni dva se nikdy nepolíbí. Umění ale musí překvapit a provokovat,“ řekl Tvboy.

Podívejte se a přečtěte si také

MIXÉR: El Clásico vyhraje Real, říká Lavi. Herec Jakub Štáfek Madridu před lety fandil

Výtvarník pochází původem z Itálie, narodil se v Miláně, ale už třináct let žije v Barceloně. Vloni zaujal podobnou „skicou“, když ztvárnil polibek Donalda Trumpa a jeho rivalky v kampani Hillary Clintonové.

Večerní souboj Barcelony a Realu může být klíčovým a rozhodujícím zápasem sezony. Pokud Real Madrid vyhraje, bude mít náskok šesti bodů a navíc jeden zápas k dobru na hřišti Celty Vigo.

Barcelona musí vyhrát, jinak se její šance na trofej výrazně sníží. 

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Juventus i Fiorentina hlásí první posily

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře