KOPAČKY: Legenda se vrací. Puma vytunila slavné kopačky Maradony z roku 1986


01.07.2016 - 13:47:22

Puma přichystala pro fanoušky velké překvapení: kopačky, které připomínají možná nejslavnější gól historie - Maradonovu „Boží ruku“.

 

Jedná se vytuněný typ kopaček King, který Puma věnovala Diegu Maradonovi, argentinské legendě a jednomu z nejlepších hráčů vůbec.

Proč právě jemu? Je to rovných třicet let od mistrovství světa 1986, na kterém právě Maradona dotáhl Argentinu k vysněnému titulu. A kde se zrodil pojem Boží ruka.

Podsaditý Argentinec nazouval právě zmíněný model kopaček, ve kterých ve finále vstřelil Anglii dva góly.

Žádné „srandy“ a kudrlinky na nich nehledejte. Puma King Diego Maradona, to je ryzí retro z klokaní kůže. „Použili jsme nejjemnější materiál a zachovali postup výroby let minulých. Zároveň jsme ale přidali několik moderních konstrukčních prvků,“ chlubí se Puma.

Podívejte se a přečtěte si také

BULVÁR: Ronaldinho dostal roli v pokračování Kickboxera s Van Dammem a Tysonem

Černé boty s bílým logem výrobce zaujmou několika grafickými drobnostmi. Podobiznou Maradony na jazyku, číslem 10 (jeho dres) na vnější straně nebo signaturou ve zlaté barvě na straně vnitřní.

Kopačky budou v příštích dnech dostupné v některých vybraných obchodech. Koupit je můžete za zhruba 180 liber, v přepočtu asi šest tisíc korun.

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: Slavia vydrancovala Spartu. Je to špinavý podraz, který nemá obdoby, zní z Letné

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře