ZÁBAVA: Lavi vrací úder Limberskému. Davide, běžecký pás je pro holky, vzkázal do Plzně


11.01.2017 - 16:13:27

Válka začala, boj se rozhořel a Julius Lavický přiložil další polínko. S nadsázkou lze říci, že přiložil opravdu velké poleno.  

 

Zatím poslední díl fiktivního seriálu Vyšehrad z prostředí profesionálního fotbalu natočili jeho tvůrci „na počest“ známé chlastací-šoférské-běžecké akce Davida Limberského.

Režisér Vyšehradu a současně jeho hlavní postava, herec Jakub Štáfek, dostal před několika dny od Limberského vzkaz. „Lepší dobrý fotbalista než průměrný herec,“ vzkázal Limba Štáfkovi, přičemž se vyfotil na běžeckém pásu v módní kolekci Juliuse Lavického.

Štáfek alias Lavi odpověděl slušným šrapnelem. Připravil video s trochu tvrdším tréninkem než je výklus na běžeckém pásu. A připsal následující:

„Jsem rád, že mě David Limberský, ačkoliv mě dva dny zpátky vůbec neznal, automaticky zařadil mezi průměrné herce. Vážím si toho, vzhledem k jeho hereckým schopnostem je to pro mě čest! Jen mám Davide trochu problém s tím, že se považuješ za dobrého fotbalistu - věřím, že mi dá spoustu lidí za pravdu, jelikož jsem přesvědčený, že ty atributy bohužel nemáš, charakterem počínaje :),“ napsal Štáfek.

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: Je to tady! Nejpopulárnější fotbalista Česka dostal miliardovou nabídku z Číny

Současně uvedl, že ho Limberského reakce potěšila. „Nicméně mě těší, že se náš seriál dostal až k tobě. Reakce lidí tomu nasvědčují. Lavi čerpá „inspiraci“ a „odpočívá“, ale již brzy zase udeří! PS: běžecký pás je pro holky. Ať žije SPARTA!!! S pozdravem Jakub (průměrák).“

Vzkaz Laviho Davidu Limberskému

Podívejte se a přečtěte si také

PŘÍBĚH: Mexická vlna v reálu. Cohen dostal výpověď v práci, teď ho koupil Arsenal

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře