BULVÁR: Las Ronaldas. Portugalci točí pornofilm a parazitují na slávě svého útočníka


03.11.2016 - 20:32:07

Slávu Cristiana Ronalda se rozhodla vytěžit (zneužít) portugalská produkční a filmová společnost Pornlowcost. Natočí lechtivý snímek Las Ronaldas.

 

Ne, útočník Realu v něm hrát nebude, nemá s ním nic společného. Filmaři prostě znežili fotbalistovo jméno. Las Ronaldas budou v pornáči představovat sličné fešandy, které se nikterak nebudou bránit, když dostanou pokyn „gaťky dolů“.

Technický ředitel společnosti Carlos Ferreira už oznámil „herecké“ obsazení. I tady firma jemně parazituje, jednu z ženských hlavních rolí bude totiž hrát Scarlett Johnson. Podoba jména se světovou hvězdou Scarlett Johansson rozhodně není náhodná.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: Bum, rána, tma a Ronaldo se ocitl v těle kluka. Tahle reklama, to je velká jízda

Pokud po nocích podobné filmy sledujete a znáte jejich hlavní hvězdy jmény, vězte, že v Las Ronaldas bude hrát také Sónia Kel, v mužských rolích pak Frank Stone nebo Alex Pinna.

Scénář snímku produkční společnost neodtajnila, ovšem jistě půjde o něco ve stylu: opravář televizí (zahradník, pošťák, instalatér nebo „pizza guy“) přijde, zazvoní a panička bude zrovna doma sama, smutná, a samozřejmě patřičně nadržená....

Podívejte se a přečtěte si také

BULVÁR: 7 fotek Pauly Suarez. Ano, tahle modelka ladila Ronaldovi formu na jachtě

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře