FANS: Mladý provokatér si oblékl dres Higuaina a vyrazil do ulic Neapole. A bylo veselo


01.03.2017 - 09:29:27

Jeden z fanoušků Juventusu dostal originální nápad. Odvážný, statečný. Člověk se znalostí fanatismu italských fans by asi podotkl, že to byl nápad spíše nerozvážný, bláznivý až idiotský.  

 

Mladík se rozhodl, že do ulic Neapole vyrazí v dresu zrádce Higuaina. A při své obchlůzce natočil parádní video.

Odchod Hiquaina z Neapole do Juventusu vybudil v Itálii velké vášně. Argentinský útočník „zběhl“ a zrada se neopouští. Na válečném ani fotbalovém poli. Fans pálili jeho dresy, používali je jako předložky pro čistění bot, ti radikálnější z nich stříhali utěrky nebo splachovali do záchodku.

Neapolský vztek vyšperkovala jedna neapolská pizzerie s názvem Show Pizza. Ta oznámila, že svým zákazníkům nabídne pizzu Margherita za pouhé jedno euro. Na oběd prakticky zadarmo ale mohou zákazníci přijít až v okamžiku, kdy se Hiquain v dresu Juventusu poprvé zraní. Slevněné menu má být součástí „oslav“ tohoto momentu.

S vědomím výše uvedeného se procházka Neapolé v dresu argentinského fotbalisty jeví jako čiré šílenství. Prakticky dobrovolná sebevražda.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Paul Pogba se odmítl podepsat. Rozzuření fanoušci byli připravení jít na pěsti

Reakce Neapolských byly kouzelné. Někteří to brali jako recesi, jiní nechápali, co to má znamenat, další pak mladíka posílali do horoucích pekel.

Komentáře byly různé. Počínaje obdivným „Ty máš ale odvahu“, přes „Co to má znamenat?“ až po „Sundej to trike ty zmrde, zapal ho a pak zapal sám sebe“.

Video ovšem ukazuje, že to s fanatismem fanoušků Neapole zase tak „horké“ není. Sice mu v jedné restauraci odmítli prodat pizzu a ve druhé ho málem lynčovali, ale většinu lidi v ulicích tento unikátní experiment pobavil, což video jasně dokazuje. 

Podívejte se a přečtěte si také

10 hráčů, kteří rádi relaxují u pokeru. Za stoly rád sedává Neymar, Pique i Buffon
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře