BULVÁR: Ibra odhalil, jaké má plány až pověsí kopačky na rezavý hřebík v garáži


05.04.2017 - 10:44:26

Zahraniční média čile spekulují, zda Ibrahimovič zůstane ještě jednu sezonu v Manchesteru nebo odejde do MLS. Zlatan se tomu směje.

 

Švédský útočník v úterý večer proti Evertonu přidal z penalty další branky za Rudé ďábly. Zajistil tak v nastaveném čase United remízu.


V pětatřiceti letech se legendární fotbalista neubrání novinářským otázkám, co bude dělat, až skončí aktivní kariéru 

V rozhovoru pro televizní stanici BT Sport (hlavní partner Premier League) potvrdil, že pokud se jedná o hlášky před kamerou, nemá v současném fotbale konkurenci.

Co tedy bude Ibra dělat až pověsí kopačky doma v garáži na rezavý hřebík?

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: Sázkařský skandál v zápasu Barcelony. Čtyři hráči i trenér fixlovali výsledek

Podle všeho plánuje, že se vydá po stopách ikony světového fotbalu, Francouze Erica Cantony. Ten po odchodu z trávníků hraje ve filmech a svůj břitký humor využívá v ironickém komentování fotbalu.

Zlatan má velké plány. „Mohl bych se stát  hercem. Filmy na způsob Bourne Identiny, tajný agent, prostě něco takového. Možná bych se mohl stát novým Jamesem Bondem, proč ne?“ reagoval v rozhovoru pro BT Sport.


Jistě, jako legrace fajn. I když … Myšlenka, kterak agent 007 s povolením zabíjet (a culíkem) konečně po letech zařadí do svého arzenálu kvalitní kung-fu kopy alá Ibrahimovič je docela lákává, co říkáte?  

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: Na co Monchi sáhne, ve zlato se promění. Manažer Sevilly je génius oboru

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře