PŘÍBĚH: Guti je teplouš. Nápis v PES 2017 zaujal tisíce lidí. Hráč reagoval elegantně


16.02.2017 - 15:08:01

Na mistra elegance Gutiho dodnes vzpomínají tisíce fanoušků Realu Madrid. A jistě nejen oni. Aktuálně se opět tento fotbalový elegán dostal na stránky novin. A je to úsměvný příběh. 

 

José María Gutiérrez Hernández nikdy neměl status superstar, o jeho výjimečnosti ale nemůže být pochyb. Že je to pro vás příliš dlouhé a málo známé jméno? I fotbalovým amatérům se rozsvítí, kdy zazní jeho zkrácená podoba. Zní totiž Guti… 

Po celou svoji kariéru vyvracel podezření, že je homosexuál. Toho využil i jeden z fanoušků a pařanů populární gamesky PES 2017, který vypustil do světa screen ze hry. Na něm hraje utkání Real Madrid a v hledišti se objeví transparent s nápisem „Guti maricon“ neboli „Guti je teplouš“.

Tvít pařana okamžitě sdílely a přeposílaly tisíce lidí, vysloužil si bleskurychle obrovskou pozornost. Za hodinu měla fotka osm tisíc lajků a více než 12 000 „retvítů“.

Prvotní podezření, že homofobní nápis nechali do hry „proklouznout“ samotní její tvůrci, se nepotvrdila. PES 2017 totiž umožňuje hráčům editovat i transparenty, tudíž to byla práce jednoho z nich a nikoliv tvůrců gamesky.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Italští novináři mají jasno, Ibra z United odejde. Helena chce zpátky do Itálie

Pochopitelně nemohla uniknout ani pozoronosti samotného Gutiho. Slavný hráč nedávné minulosti reagoval přesně ve stylu, jakým zaujal na fotbalových trávnících. Tedy absolutně elegantně.

Na Twitter umístil fotku, na které je v objetí se svojí manželkou. „Tohle je moje odpověď na fotku z PES 2017. A tohle objetí a polibek není fake,“ napsal Guti. I jeho tvít lajkly a přeposlaly tisíce lidí.

Jen pro případ, že by vás to zajímalo: Gutiho manželka není „jen tak obyčejná Máňa“. Jde o bývalou Miss Argentina a úspěšnou televizní moderátorku Rominu Belluscio. A podle spousty dalších fotek z jejího nebo Gutiho Twitteru, tvoří šťastný pár. Rozhodně jim to sluší.

Ne, takhle opravdu nevypadá utrápený gay, který se oženil, jen „naoko“.

Podívejte se a přečtěte si také

BULVÁR: Vyhrajte Ligu mistrů a všechny vás vykouřím, slibuje hráčům Neapole herečka

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře