MIXÉR: El Clásico vyhraje Real, říká Lavi. Herec Jakub Štáfek Madridu před lety fandil


23.04.2017 - 10:58:12

Jak dopadne šlágr evropských fotbalových soutěží tohoto víkendu? Populární hvězda seriálu Vyšehrad má jasno, vyhraje Bílý balet.  

 

Velký sparťanský fanoušek Jakub Štáfek podle všeho nedělní El Clasico nestihne. Čeká ho totiž dvanáctihodinová směna „na place“ při natáčení.

S vedoucím redaktorem webu bilybalet.cz Martinem Gondou ale o Realu Madrid (a nejen o něm) ochotně pohovořil.

Každý vás zná jako velkého Sparťana. Ale komu přejete v zahraničí? Hrajete za Real Praha, takže asi chápete, kam tím mířím.

Chápu. Popravdě řečeno, nemám velké favority. Mám to spíš takové střídavé. Fandil jsem Bílému baletu za dob Zidana, Beckhama, Figa, Roberta Carlose a dalších. Fandil jsem Juventusu v době, kdy tam byl Pavel Nedvěd, stejně jako když byl v Laziu. V Anglii jsem fandil Leedsu United. Fandil jsem Chelsea kvůli Čechovi a Arsenalu kvůli Rosickému. Nemám ale vyloženě oblíbený tým.

Mezi fanoušky fotbalu jste hodně populární díky Vyšehradu. Dovedete si představit Laviho v Realu Madrid?

Myslím, že asi ne. On je trošku debil. Asi by se tam neudržel.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Juventus i Fiorentina hlásí první posily

Průšvihy zažili i ti největší. Třeba Ronaldinhovy večírky byly legendární. Laviho také trochu připomíná méně známý chlapík jménem Cicinho, před deseti lety hrál za Real. Po letech přiznal, že byl alkoholik. Jak se díváte na hráče, kteří neunesli své postavení?

Nechci je moc soudit, abych jim nekřivdil. Ti kluci žijí od dětství jen fotbalem. Do velkého fotbalu se dostanou mladí a nejsou už pochopitelně pod dozorem rodičům. Potom je to individuální, jak se s tím kdo popere. Myslím, že na to má velký vliv výchova rodičů.

To je škoda. Kdo si myslíte, že vyhraje?

Myslím, že vyhraje Real, vzhledem k formě, kterou má. Nebude to ale to výrazným rozdílem. Ale na druhou stranu si myslím, že se může stát cokoliv. U Barcelony jsme viděli, co se stalo proti PSG. V domácím zápase proti Juventusu Barcelona tlačila, byla lepší, ale nepostoupila.

Celý rozhovor si přečtěte ZDE na bilybalet.cz

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 20 nejlepších hlášek Laviho aneb Tě přejedu, vole, jak vlak Bartošovou

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře