KLUBY: Celta měla od Barcy tři miliony důvodů, aby Real připravila o body, říká novinář


18.05.2017 - 13:08:03

Španělští novináři řeší v médiích „tradiční“ kolorit posledních kol ligových soutěží. V tomto případě „motivaci“ ze strany Barcelony pro hráče Celty Vigo.  

 

Dohrávku zvládl Bílý balet excelentně (1:4), i když mu výrazně pomohl sudí, který nesmyslně vyloučil Aspase za filmování. O žádnou simulaci se nejednalo, zákrok Ramose byl jasně penaltový.

 

Po utkání se opět neobešly novinové články bez spekulací, jak velkou motivaci měli domácí hráči od Barcelony, která nutně potřebovala ztrátu Realu.

Renomovaný novinář Eduardo Inda (bývalý šefredaktor deníku El Mundo) uvedl, že Celta Vigo měla od Barcelony „tři miliony důvodů“ k tomu, aby na hřišti domácí hostující Madrid o nějaké bodíky připravili.

Ano, „důvody“ lze v tomto případě chápat jako „kompoty“, „jablka“ nebo „hrušky“.

V podobném duchu citovali novináři také někdejší ikonu Celty Alexandra Mostovoje. „Celta půjde do zápasu rozhodně se slibem motivace. Za mé éry jsme končili ve středu tabulky a na konci sezony bylo přilepšení za vítězství dobrým přivýdělkem. Ale nikdy jsme zápas nevypustili, vždy se jednalo o prémii za výhru,“ řekl Mostovoj.

Podívejte se a přečtěte si také

BLOG: Padne zloduch Berbr? To spíš Real Madrid angažuje Michala Bílka s Chovancem

Samotní hráči pochopitelně nic takového nepotvrdili. „O ničem nevím, chtěli jsme vyhrát, ale to chceme vždycky,“ prohlásil kapitán týmu Hugo Mallo.

Už před zápasem odpovídal na zvídané otázky novinářů ohledně „motivace“ od Barcelony kouč Viga Eduardo Berizzo. „Jsou to bezpředmětné otázky. Regule nic takového nepovolují, podobné jednání může být postižitelné,“ řekl trenér.

Na hřišti se domácí snažili, ovšem rozhodla kvalita Realu, střelecké schopnosti Ronalda a částečně také chybující sudí.

Podívejte se a přečtěte si také

TRENÉŘI: 11 kuriózních zákazů, které zavedli trenéři v šatnách slavných klubů

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře