TRENÉŘI: Blíží se Návrat krále? Premier League možná opět obohatí elegán Claudio Ranieri


17.04.2017 - 14:53:29

Do Leicesteru šel jako „dráteník“, aby „zalátal díry“. S klubem ale Cladiuo Ranieri slavil triumfální trofej. Po šokujícím vyhazovu není vyloučeno, že se brzy do Premier League vrátí.  

 

Italský elegán a zkušený kouč aktuálně odpočívá a přemýšlí, kde (a jestli vůbec) bude ještě někde trénovat.

Stále svěřepě odmítá spekulace, že o jeho konec u Lišek se postaral „bojkot“ hráčů. „Ne, ne, ne. Tomu nikdy neuvěřím,“ prohlásil nedávno.

Anglická média v posledních dnech přinesla rozhodně zajímavou zprávu. Ranieri by se možná už brzy mohl znovu objevit na lavičce jednoho z klubů EPL.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Terry dostal nabídku, která ho jistě bude zajímat

Konkrétně Watfordu. Ten je sice momentálně na desátém místě tabulky, ovšem v zákulisí se navzdory tomu začíná poměrně frekventovaně řešit „gilotina pro trenéra Waltera Mazzarriho“.

Deník Express citoval zdroj z vedení Hornets, podle kterého nebude trpělivost majitele Gina Pozza s koučem Mazzarrim (fotoo vpravo) bezbřehá.

Italský trenér, jehož angažoval v roce 2016, má stále problémy s angličtinou, majitel Pozzo je navíc proslulý tím, že nemá problém dělat kontroverzní a nečekaná rozhodnutí. Jako když vyhodil trenéra Slavišu Jokanoviče krátce poté, co klub dokázal dostat do Premier League.

Podívejte se a přečtěte si také

ROZHODČÍ: Nejhorší penalta posledních let. Letci Mingazov a Zeman jsou absolutní žabaři

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8660
 
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře