BULVÁR: Alexis je hajzl, nechal kámoše, aby nás tajně natáčeli při sexu, žaluje kráska


22.04.2017 - 18:42:32

Hvězda Arsenalu Alexis Sanchez to nemá s ženami jednoduché. Jednu ho zesměšnila prohlášením, že v posteli je mizerný, další ho zcela zavrhla.  

 

Poslední známost chilského reprezentanta skončila neslavně. Modelka Laioa Grassi před časem odstranila na sociálních sítích všech společné fotografie a novinářům sdělila i pikantní zajímavosti (čtěte ZDE).

Ještě větším skandálem skončil předchozí Alexisův vztah s tanečnicí a bývalou gymnastkou Valentinou Roth (na snímku).

Ta se s fotbalistou scházela v roce 2011. Teprve po letech se novináři dopátrali toho, proč jejich vztah skončil.

Na jedné z „house party“ totiž hráč Arsenalu nechal své dva kamarády, aby dvojici tajně natáčeli ze skříně na mobilní telefon, zatímco se Alexis a Valentina oddávali sexuálním hrátkám.

„Je to hajzl,“ nebrala si servítky krásná tanečnice. „Nenávidím ho, nikdy mu neodpustím, co udělal. Možná si myslí, že to bylo dobrý vtip, ale kdyby si v mé pozici představil svou matku nebo sestru, asi by mu do smíchu nebylo,“ dodala Vanetina Roth.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 5 novinek z přestupového dění. Juventus i Fiorentina hlásí první posily

„Byla jsem v tu chvíli nahá a v posteli s ním. V tu chvíli jsem uslyšela hluk ze skříně. Po chvíli z ní vypadli dva jeho kamarádi, o kterých jsem si myslela, že jsou pryč nebo v obýváku. Jeden z nich držel telefon. Sebrala jsem mu ho a rozbila na kousíčky.“

Následoval okamžitý rozchod. „Řekla jsem mu, že kdyby se nejmenoval Alexis Sanchez, tak by o něho žádná žena ani nezavadila, protože je tak šíleně obyčejný a nudný. Když jsem už seděla v taxíku, tak zavolal, abychom si ještě promluvili. Odmítla jsem a už nikdy s ním nechci promluvit ani jediné slovo,“ uzavřel Valentina Roth.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Kylian Mbappé je v osmnácti letech lepší než byli v tomto věku Messi i Ronaldo

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře