16.04.2017 - 15:18:59

Byť dostal na hřišti Atlética tři branky, byl brankář Osasuny Salvatore Sirigu hrdinou. Zneškodnil dvě penalty.

Zápas už byl zcela rozhodnutý. Domácí vedli nad Pamplonou 3:0 a fanoušci předpokládali, že se na trávníku v posledních minutách už nic dramatického neodehraje.

Šeredně se ale zmýlili. Sudí, hostující obránci i domácí (ne)střelci jim v 89. a 90. minutě připravili výživnou podívanou.

Rozhodčí odpískal proti hostům dvě penalty. První byla přísná, až téměř vymyšlená za faul, druhá jasná za ruku.

Podívejte se a přečtěte si také

Carrasco nemohl mít lepší příležitost, jak zkompletovat hattrick. Dlouholetý brankář PSG Salvatore Sirigu ale předvedl skvělý zákrok. Prudkou střelu po zemi zneškodnil.

O minutu později dopadl nemlich stejně i Thomas, ten mířil nahoru, ale Sirigu zázračně vytáhl míč nad břevno.