HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Wenger si vyhlédl náhradu za zraněného Cazorlu


03.01.2017 - 14:14:22

Přinášíme sedm aktuálních novinek o hráčích i trenérech, jejichž jména v souvislosti s brzkými přestupy a novými angažmá padla v posledních hodinách.

 

1. Juventus oznámil příchod Tomase Rincona. Útočník přichází z Janova za šest milionů liber, v kádru italského mistra podepsal smlouvu na tři a půl roku. Juventus za něho zaplatil šest milionů liber. Rincon je prvním venezuelským hráčem, který Juve ve své historii podepsal.

2. Jurgen Klopp pozval na trénink prvního týmu mladíčka Ciana Harriese z Coventry. Devatenáctiletý obránce je velkým příslibem anglického fotbalu, odborníci ho kvůli jeho klidu a schopnosti rozehrávky srovnávají s někdejším kapitánem Reds Alanem Hansenem. Liverpool nevylučuje, že mladíka koupí už v aktuálním přestupovém období.

3. Útočník Lipska Davie Selke zajímá Everton i West Ham. Německý klub oznámil, že mladíka zatím prodat nechce, ale nebrání se hostování.

Podívejte se a přečtěte si také

ZRANĚNÍ: Skleněný Rosický v roce 2016 hrál jen 7 zápasů, celkem slaboučkých 397 minut

4. Arsenal se pokusí v lednu sehnat náhradu za zraněného Santiho Cazorlu. Arsene Wenger oslovil bosenského záložníka Miralema Pjaniče. Hráč souhlasí, zbývá dohoda s Juventusem. Ten požaduje za hráče nejméně 35 milionů liber, Arsenal zatím nabídl 28.

5. Italská a španělská média informují, že útočník Juventusu Paulo Dybala by mohl přestoupit do Realu Madrid. Argentinský plejer podle Mundo Deportivo souhlasí, prezident Florentino Perez chce transfer co nejdříve. V Turíně má Dybala smlouvu až do roku 2020, levný tedy rozhodně nebude. 

6. Christian Benteke odmítl lukrativní nabídku z Číny. Peking Guoan nabídl Crystal Palace 40 milionů liber, hráč ale do Asie jít nechce. „Ještě je brzy,“ prohlásil belgický reprezentant.

7. Pep Guardiola musí reagovat na problémy v kádru. Zranění Gundogana a čtyřzápasový stopka pro Fernandinha mu komplikuje sestavení záložní řady. Řešením by mohl být příchod Stephena N´Zonziho ze Sevilly. Francouz má ve smlouvě výstupní klauzuli na pětadvacet milionů liber.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Barcelona se zajímá o obránce Chelsea
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře