HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Lewa mohl vydělávat nejvíc na světě. Čínu odmítl


09.01.2017 - 13:03:41

Přinášíme sedm aktuálních novinek o hráčích i trenérech, jejichž jména v souvislosti s brzkými přestupy a novými angažmá padla v posledních hodinách.

 

1. Bývalá hvězda Chelsea Ricardo Carvalho má nové angažmá. Do svých služeb ho zlákal čínský klub Shanghai SIPG, který před nedávnem koupil Oscara. Koučem je André Villas-Boas. Carvalho podepsal v Číně roční smlouvu, byl zdarma, v létě skončil v Monaku jako volný hráč.

2. Manchester United požadují po Evertonu za Morgana Schneiderlina nejméně dvacet milionů liber. Kouč Komena už jednu nabídku poslal, ale sedmnáct milionů liber bylo pro Rudé ďábly málo. Klub z Old Trafford se chce co nejvíce přiblížit částce 24 milionů, za kterou hráče před osmnácti měsíci kupoval.

3. Javier Hernandez alias Chicharito chce zůstat v Bayeru Leverkusen. Klub dal ale oficiálně najevo, že by ho klidně alespoň za dvacet milionů liber prodal. Jeho efektivita je v posledních měsících prakticky nulová, německá média píší, že svůj potenciál už vyčerpal. Gól nedal tři měsíce.

4. Arsenal chce koupit útočníka AC Turín Andreu Belottiho, Wenger je ochoten do Itálie poslat obrovský balík, 65 milionů liber. Sportovní ředitel italského klubu Gianluca Petrachi ale prodat odmítá, podle něho má hráč vyšší cenu. Belotti dal v této sezoně Seria A třináct branek a je druhým nejlepším střelcem soutěže.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Tvrdíkovi kámoši z Číny chtějí okrást Bundesligu o její velkou hvězdu

5. Pep Guardiola by rád vytunil záložní řadu Citizens. Zálusk má na svého někdejšího svěřence z Barcelony, chorvatského záložníka Ivana Rakitiče. Kouč Katalánců Luis Enrique se ale o takovém přestupu „odmítá bavit“.

6. Apetit čínských klubů na evropské hvězdy nekončí, ba právě naopak. Německá média informovala o nabídce, kterou dostal Robert Lewandowski. Agent polského útočníka potvrdil, že šlo o lukrativní nabídku, Lewa se mohl stát nejlépe placeným hráčem planety. „Mohl brát 34 milionů liber ročně. Odmítli jsme, Robert má nejlepší roky a do Číny jít nechce,“ řekl agent Cezary Kucharski.

7. Kouč Leicesteru Claudio Ranieri si posilu do své obrany vyhlédl v Itálii. Má zájem o obránce Sassuola Francesca Acerbiho. Italskému klubu nabízejí Lišky osm milionů liber.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: 59 branek, ze kterých se v roce 2016 radoval Leo Messi. Je to nádherný sestřih

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře