VÝBĚR: 5 nejhlučnějších stadionů. Neslyšíte vlastního slova, můžete i ohluchnout


01.02.2017 - 19:20:09

Jsou stadiony a jsou stadiony. Někde je atmosféra jako při nedělním obědu spořádané katolické rodiny, jinde má fanoušek co dělat, aby neohluchl. Prostě rachot jako kráva.

 

Kam zavítat, abyste si užili kvalitní fotbal a nezapomenutelnou atmosféru? Pokud vyberete některý ze stadionů, který najdete v přehledu níže, budete maximálně spokojení.

Portál JenProFotbal.cz vybral pět fotbalových stánků, kde jsou ti nejhlučnější fanoušci na světě.

Najdete je na následujících slajdech

 

Předchozí

Následující

1/5

Anfield Road

Stamford Bridge Chelsea, Emirates Stadium Arsenalu nebo snad Old Trafford mistrovského Manchesteru United? Ani náhodou, nejlepší fandové jsou v Liverpoolu.

Na slavném Anfield Road fanoušci skutečně fandí. Příznivci Reds nesedí jen na zadnici a necpou se buřtem. Tady se hlučně podporuje Gerrard a spol. od první do poslední minuty.

Stařičký stadion pro pětačtyřicet tisíc lidí sice nenabízí žádný mimořádný komfort, kdo ale někdy stál na tribuně The Kop, ví, že jde o zážitek, kterému se nevyrovná sebelepší sex.

Když se stadionem rozléhá pověstná hymna You Will Never Walk Alone a poté přichází várka chorálů a pokřiků, slzu na krajíčku má i devadesátiletá bábrle…

This text will be replaced

 

Předchozí

Následující

1/5

 
 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře