24.03.2017 - 14:01:00

Jihoamerická kvalifikace na MS 2018 pokračovala dalším kolem. Podívejte se na vybrané góly všech zápasů.

Brazílie potupila na jejím vlastním hřišti Uruguay, Argentina zvládla důležitý zápas s Chile. Další info, tabulku i videa najdete níže.

Venezuela – Peru 2:2

Venezuela vedení 2:1 neudržela, za hosty v závěru vyrovnal krásnou hlavičkou Guerrero.

Argentina – Chile 1:0

Možná jeden z klíčových zápasů aspirantů na přímý postup. Tým Alexise Sancheze sice domácí ve druhém poločas dostal pod tlak, ovšem v koncovce se Chile neprosadilo. Zápas tak rozhodla penalta Lea Messiho.

Podívejte se a přečtěte si také

7 novinek o chystaných přestupech. Drogba má nabídku, na prodej je i eso Dortmundu

Kolumbie – Bolívie 1:0

Měla to být jasná záležitost, ovšem domácí se v koncovce trápili, na dobře organizovanou obranu hostů nebyli schopni nic vymyslet. Nakonec jim pomohl jasný faul na Cuadrada a penalta, kterou v 83. minutě se štěstím dorážkou proměnil James.

Uruguay – Brazílie 1:4

Domácí věřili, že proti lídrovi tabulky mohou něco uhrát, Kanárci je ale vyvedli z omylu. Brankami Paulinha a Neymara jasně potvrdili vedoucí postavení v tabulce. Na MS už jim zbývá jen malý krůček.

Paraguay – Ekvádor 2:1

Odpor hostů zlomili domácí v 66. minutě, kdy takto na 2:0 zvyšoval Alonso. Ekvádor už stačil jen v posledních minutách snížit z penalty.