BLOG: 5 důvodů, proč si ty penalty zasloužíme! Unikátní pohled očima fanouška Plzně


18.03.2015 - 14:22:05

Portál extra.cz přinesl jasně formulovaný názor fanouška Plzně, jak to s těmi penaltami vlastně je. Se souhlasem vydavatele jej přetiskujeme.

 

Plzeňské „penaltičky“ dělí český fotbalový národ na dvě nesmiřitelné skupiny. Jedna má ze zoufalých nářků „ostatních“ permanentní veselici, druhá vaří vztekem jako Dan Křetínský při pohledu na účetní uzávěrky své Sparty v posledních letech.

Názor si po přečtení zajímavého blogu udělejte sami.

Očima Plzeňáka: 5 důvodů, proč si ty penalty zasloužíme!

Tak jak je to vlastně doopravdy s údajným připískávání penalt pro Plzničku? Není to žádná záhada. Prostě si všechny ty góly na rozdíl od vás zasloužíme. A tohle je pět důvodů proč!

1. Sparta

David Limberský to prostě řekl dobře. Třicet let se připískávalo Spartičce, a to nevadilo? Ale teď, když se to Pražáčkům nehodí… Velkým týmům se prostě občas pískne něco navíc. Zeptejte se Barcelony! A Plzeň velký tým je. Momentálně daleko větší než nějaká Sparta. Jediná věc, v čem má Sparta navrch, jsou dluhy.

2. Fotbal

Nikdo nehraje v lize hezčí fotbal než Viktorka Plzeň. Bude to tím, že v našem týmu je alespoň nějaká úroveň IQ. Proto bychom nikdy nevzali Romana Bednáře. Ten byl ale naopak ve Spartičce mezi elitou, která zbytku týmu pomáhala s počítáním slovních úloh a s ostatními domácími úkoly do 5. třídy.

Podívejte se a přečtěte si také

KOMIKS: Super volej Limberského si Jára nenechal ujít. Manželce dal do vany pěnu

3. Roman Berbr

Všechno se dá hodit na Berbra, že jo? Ten nám to všechno zařídí! A proč? Protože bydlí na západ od Prahy! Co ty desítky funkcionářů, co bydlí v Praze? Ne, ne, ne, ne! Ty se nám zrovna nehodí! Ty sem netahej!

4. Velkej čáp Pelta

Zarytý fanoušek Sparty a práce Petra Čtvrtníčka. Lepší Pelta v hrsti než holub na střeše! Míra Pelta je sparťan. A ani to neskrývá. A řídí ligu. Navíc vlastní Jablonec. Koho asi povedou jeho chapadla k titulu z trojice Viktorka, Spartička, Jablonec? Určitě tu Viktorku… Určitě!

5. Média

Kdo má pod palcem největší sportovní noviny v republice? Že by Dana Křetínská? Majitelka Sparty a výstavní sbírky kožených brašen? Ano, ta to bude. To se potom nedivte, že se pořád píše o tom, že Plzeň vítězí ve skoku do vápna. Jenže tak to prostě není! My jsme zkrátka nejlepší, a proto si ty penalty zasloužíme!

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 15 nejlepších hlášek šprýmaře Pavla Horvátha aneb Dám si desítku a půjdu spát

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře