FANS: 3 kandidáti pro The FIFA Fan Award 2016. Vyhrají plyšáci či chorál z Anfield Road?


10.12.2016 - 17:10:05

Poprvé v historii udělí FIFA kromě Zlatého míče také speciální cenu věnovanou fanouškům. Tohle jsou tři vybraní „kandidáti“. 

 

FIFA pověřila čtyři persony světového fotbalu, aby vybraly tři fanouškovské momenty roku pro udělení „Fan Award 2016“ 2016.

Čveřici Zvonimír Boban, brazilská fotbalistka Marta, Gabriel Batistuta a Vladimír Petkovič nejvíce zaujaly tři zásadní momenty „z tribun“.

Vítěz vzejde z hlasování fanoušků na internetových stránkách FIFA a bude vyhlášoven na lednovém slavnostním galavečeru FIFA.

Přehled „nominací“ najdete níže, stejně jako odkaz, na kterém se můžete do hlasování zapojit i vy.

1. Nizozemský déšť plyšáků

Fanoušci nizozemského Den Haagu v září při zápase na hřišti Feyenoordu Rotterdam zasypali sektor pod sebou i trávník plyšovými hračkami. Věnovali je dětem z místní nemocnice. Celý zaplněný stadión De Kuijp odměnil fanoušky soupeře spontánním potleskem, při němž zjihli i vyhlášení kotelníci.


2. Nikdy nepůjdeš sám

„Porotu“ zaujal společný chorál Never Walk Alone ve společném podání fanoušků Liverpoolu a Borussie Dortmund před dubnovým zápasem Ligy mistrů. Fasn uctili památku obětí tragédie na Hillsborough.


3. Islandská síla

Ano, dalo se čekat, že mezi vybranými nebudou chybět příznivci Islandu a jejich krásná společná oslava s hráči na EURO 2016.


Hlasovat můžete ZDE

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8658
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře