10.12.2016 - 20:56:30

Sobotní šlágr Premier League ovládl Jamie Vardy. Způsobem, který bral fanouškům dech. Dal hattrick.

Tři branky v jednom utkání dosud útočník Leicesteru nikdy nedal. Povedlo se mu to teprve nyní, v zápase, kdy byly domácí Lišky podle bookmakerů proti Manchesteru City velkým outsiderem.

Po pěti minutách bylo všechno jinak. Leicester vedl 2:0, do poločasu přidal ještě třetí gól, nakonec slavil výhru 4:2.

Jamie Vardy byl třikrát na správném místě. Těžil z nádherných přihrávek Slimaniho a Mahreze, třetí gól mu připravil hostující stoper John Stones. V tomto případě muselo sudím pomoci až „jestřábí oko“, které potvrdilo, že míč už byl pár centimetrů za brankovou čárou.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Kdo je Ricardo Izecson dos Santos Leite? Skutečná jména 12 brazilských hvězd

Na všechny tři branky se podívejte níže. Na posledním videu je jasně patrné, jak výrazně fotbalu pomáhá technika.