BLOG: 11 TOP komentů fanoušků k zápasu Jablonec – Příbram. Pozor, obsahují vulgarismy


24.04.2017 - 11:19:19

Tak trochu jsme to čekali, že … Příbram z Jablonce odváží všechny tři body. A fanoušci jsou slušně vytočení.  

 

Přinášíme jedenáct komentářů příznivců „čistého“ fotbalu a fair play. Zápas v Jablonci se jim (stejně jako vloni remíza 0:0) vůbec, ale vůbec nelíbil.

Ale uznejte, ze na Míru s Jardou je prostě spoleh. Jsou veličiny, které se v čase nemění. Ať si liga Dušana Svobody namaluje na ceduli, co chce. Musím ale uznat, že vysílat to ješte drze v televizi, to už je frajeřina vyššího levelu. (Luděk Mádl, redaktor aktualne.cz)

Přesně to je ten důvod, proč nechodím na naši ligu. Protože to prostě nemá smysl. I kdyby bylo vstuoné deset korun, raději je hodím bezdomovci na hlaváku. Nesledovat, nikomu nefandit a uplně se od ty kaprligy distancovat. (Petr Albrecht)

Mafiánský souboj Pelta - Starka je „ozdobou“ naší žumpaligy... (Petr Müller)

V Plzni si koupíte drogy, v Jablonci zase zápas, navíc máte vše pojištěné hlavním sponzorem.No nekupte to. (Zdeněk Houdek)

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: 4 záchranářské mise Příbrami. Vždy je provází strašlivý puch řezničiny sudích

To je ale náhodička, že Jablonec hraje nejhorší zápas sezóny zrovna proti Starkovi, který zrovna tohle čirou náhodou potřebuje... Kdo by to byl řekl, že? (Jan Kotyza)

Jsem původem Jablonečák a na stadion jsem chodil od nějakých sedmnácti, takže už skoro 20 let, bohužel v posledních letech už v Jablonci nežiji a tak jsem chodil na některé venkovní zápasy a občas dorazil i na zápasy domácí. V posledních letech jsem naší malou naučil fandit Jablonci a vzal jí na pár zápasů....už, ale nebudu. Neuměl bych jí vysvětlit, že Míra je kamarád s Jardou a styděl bych se!! Tohle vlastně ani není výsměch fanouškům, tohle je ukázka toho, že jim jsou úplně ukradený. Je mi z toho smutnu a až bude Pelta plakat, že nikdo nechodí na Střelnici - tak on je toho jedinou příčinou!! (Jiří Pour)

Nevím, co děláte? Je to ePojisteni liga a tak si to Starka trochu pojistil... (Lukáš Müller)

Podívejte se a přečtěte si také

UNITED: Za tento gól zaplatí Manchester čtvrt miliardy. Peníze pošle na účet Monaka

Fanoušci by měli ligu bojkotovat. Nulová návštěva na příští dvě ligová kola. Okamžité odstoupení všech sponzorů dokud všichni z vedení fotbalu neodstoupí. Jiná možnost není. Pokud lidi budou chodit na naší ligu a sponzoři tu žumpu budou platit, nic se nezmění. (Petr Hovorka)

Bez překvapení a křišťálově čisté jako celý náš fotbal. Teď už chybí zjištění, že si aktéři si před zápasem vyměnili éčka s koksem. (Petr Anderle)

Jablonec - Starka 2:4....Zajímalo by mě, kolik toho gaunera stál v přepočtu každý gól!!! Peltův Jablonec, Starkova Příbram...to se dalo čekat... Hlavně že se mění model ligy kvůli zvýšení atraktivity a návštěvnosti. Ono by se ale mělo měnit něco úplně jiného!!! Přesněji někdo a někteří by se měli vyměnit a z fotbalu zmizet navždy!!! (Rostislav Šigut)

Ano, to je oblíbený argument mafiánů, podejte důkazy, pokud nebudeme odsouzeni, tak je to jasný důkaz naší čistoty...vaši Dalík, Rittig, Bém...Starka, Pelta... (Kryštof Hlaváč)

Podívejte se a přečtěte si také

RETRO: Šílené svinstvo na MS 2002. Jižní Korea s pomocí sudích zařízla Italy i Španěly

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8718
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře