06.04.2017 - 12:11:01

Tohle je vlhký sen každého trenéra. Pošlete na hřiště náhradníka a on za pár vteřin vstřelí gól. Přesně tohle se podařilo kouči Neapole.

V odvetném utkání proti Juventusu měla Neapol hodně těžký úkol.

V první mači prohrála 1:3, takže musel doma přehrát Starou dámu 2:0, 3:0 nebo 4:1 a vyšším rozdílem.

V prvním poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by se „zázrak“ mohl podařilo Hosté vedli brankou Hiquaina. Ve druhém se situace změnila teprva za stavu 1:2 pro Juventus, když se trenér domácích Maurizio Sarri rozhodl stáhnout Milika a poslat na hřiště Driese Mertense.

Belgický útočník má v posledních týdnech mimořádnou formu. A také štěstí.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Usainem Boltem je v Barceloně Neymar, pomalou želvičkou pak Rakitič

Když v 61. minutě přišel na trávník, trvalo mu cca deset vteřin a už se radoval z gólu. Kromě toho, že od lavičky jen běžel k brance Juventusu, nemusel udělat vůbec nic.

Situaci mu usnadnil brankář hostů Neto, který spáchal strašlivou hrubici. Mertens tak jednoduše poslal míč do branky a pádil zpátky, aby se rychle hrálo.

Neapol nakonec zápas dokázala vyhrát 3:2, což ovšem s ohledem na výsledek prvního zápasu na postup nestačilo.

KLUBY: Fotbal u severního pólu. V Norsku se nad trávníkem tyčily čtyřmetrové valy sněhu